Душко кулира а ЈК во микро костим за капење, она што паѓа во очи е еден детал на задникот (фотo)

Семејството Тошиќ-Карлеуша кои одмараа на Малдиви, Душко во овој рај како да заборави на Кина и фудбалот, а Јелена само менува костими за капење и ужива. Тука со нив се секако и ќерките Атина и Ника.

Од фотките видовме како скоро гола прави селфи, на една од нив Јелена е во бел костим за капење кој повеќе открива отколку што покрива.

 
 
 
View this post on Instagram

Island girl 🏝

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 12, 2018 at 11:03pm PDT

 

На песочната плажа посебно е забележлив впечатокот што песокот и се залепил на задникот.

 
 
 
View this post on Instagram

Screensaver material 😻😻😻 #heavenonearth #paradise #Maldives #sand

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 13, 2018 at 2:39am PDT


Највероватно ќе се појават и други фотки кои Јелена добро знае како да ги создаде а до тогаш нејзините фанови можат само да уживаат.

 
 
 
View this post on Instagram

Chillin 😎 🏝🤷🏼‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 13, 2018 at 2:17am PDT

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари