Дртала перверзни, нема да си поминат добро ако ги сретнам негде"! Карлеуша жестоко по Ера Ојданиќ и Боро Дрљача

- Треба некои сериозно да ги научи на памет – остра била Јелена Карлеуша на темата за порно снимката на Еро Ојданиќ кои ги праќал на малолетнички.

Јелена Карлеуша на снимање на "Ѕвездите на Гранд" се појавила во бомастично издание, целата во црно од глава до пети. Во студиото дошла расположена, па се осврнавме на актуелни теми, а една од нив секако била за Ера и Боро.

 

Јелена секако слушнала за порното на Ера кој го испраќал...

- Марија ми го покажа тоа, ја молев, а тоа го направи додека јадев некое чоколатце... Дратала стари, треба некои сериозно да ги научи на памет! Навистина... старци будали. Тоа е моето мислење, како мајка која има две ќерки. Не би сакала да ги сретнам овде неге, нема добро да си поминат – рекла Карлеуша.

Коментарот на изјавата на Дрљача: Имаат секс и со 13 годишни, платиш 50 евра и правиш што сакаш" беше уште по жесток.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари