Драстична промена: Цеца после 20 години повторно со кратка коса (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ направи голема промена кога нејзиниот физички изглед е во прашање, а фановите се одушевени ...

Широката насмевка на лицето зборува дека и се допаѓа новата фризура, а со оглед на тоа дека Цеца со години има долга коса, ваква драстична промена никој не очекуваше. Еве како сега изгледа пејачката ...

Поврзани

Најнови вести

Коментари