Џенифер Лопез  на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира со својата 13-годишна ќерка Ема и 75-годишната мајка Гвадалупе.

Пејачката ја искористи семејната фотографија за да го промовира својот бренд „JLo Beauty“ која го лансираше на почетокот на оваа година, а нејзината објава собра над два милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

“Убава. Ова треба да се врами”, “Три генерации на вечна убавина”, “Три кралици на една слика”, “Убави дами”, се само некои од коментарите под објавата.