Актерот Бен Афлек (48) и пејачката Џенифер Лопез (53) ја обновија својата романса пред неколку месеци, но досега не објавија заеднички фотографии и избегнуваа јавно да зборуваат за нивната врска.

Нивните обожаватели беа воодушевени од нивната прва заедничка фотографија, која решија самите да ја објават.

Така, Џенифер објави низа фотографии на својот Инстаграм профил. На првата фотографија згодната актерка позира во костим за капење и кимоно, држејќи го шеширот со раката.

Меѓутоа, кога навивачите „превртуваа“ сè до последната фотографија, ги пречека весело изненадување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)