Девојките остануваат подзинати: Имаше секс во Големиот Брат, денес изгледа вака

Се сеќавате ли на Ервин од Големиот Брат. Уште веднаш беше во Стефани и имаат секс првата ноќ во шоуто, а и многу пати подоцна.

Ерцин денес е дел од Задруга2, а мами погледи каде и да се појави.

 

 
 
 
View this post on Instagram

@loveelfs #mood #style #menfashion #menstyle #fashion #loveelfs #thatlook #instagood #instalike #folow4folow #followme

A post shared by Ervin Mujaković (@ervinmujakovic) onNov 1, 2018 at 11:23am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари