Детето има 9 години! Дара Бубамара објави фотка на која го дои синот (фото)

Пеачката од бракот со Милан Кесиќ има деветгодишен син Константин.

Популарната пеачка Дара Бубамара многу е приврзана за синот Константин, па се потсетила на еден од најубавите моменти во својот живот – периодот кога станала мајка.

Познатата фолк пеачка за своите фанови на Инстаграм подели фотографија стара девет години, на која се гледа како го дои своето новороденче.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари