Дали ќе ја препознаете? Ким Кардашијан на 17 години!

Многумина велат дека не и биле потребни никакви естетски интервенции

Старлетата Ким Кардијашан денес симбол на сексипил, некогаш била симпатична девојќа која како многумина велат, навистина не и биле потребни никакви естетски интервенции.

Триесетигодишната старлета Ким Кардијашан ја поделила фотографијата со своите фанови од тинејџерски години, кога имала 17 години.

Она што предизвика многу коментари е изгледот на старлетата, па многумина ја споредија нејзината трансформација.

"Ким изгледала многу подобро кога била потполно природна"; "Уау, си го упропасти лицето со пластичните операции до таа мерка што изгледаш непрепознатливо во однос на оваа фотка", се само дел од коментарите на корисниците на Истаграм.

Поврзани

Најнови вести

Коментари