Цел регион на нозе од новиот дует на Пријовиќ и Саша Матиќ - еден детал вреди за се (видео)

Младата ѕвезда Александар Пријовиќ го направи вистинскиот чекор со тоа што одлучи да сними дует со познатиот Саша Матиќ и тоа насловен како „Ко си ти" - „Кој си ти".

Песната за само 14 часа од објавувањето на јутјуб има над милион прегледи.

Во случај да не го погледнавте видео записот, ова е извонрена можност:

Поврзани

Најнови вести

Коментари