Вчеравечер на настапот во Куманово

Цеца во мини фустанче ја покажа новата линија

Најголемата фолк ѕвезда од соседството Светлана Цеца Ражнатовиќ вчеравечер прв пат настапи во Куманово, каде имаше концерт во тамошната спортска сала.

За овој повод Цеца на сцената се појави црно секси и младешко издание, а според целосниот изглед, многумина искоментираа, доста потсетува на ќерка си Анастасија.

Неодамна пејачката откри дека поради здравствен проблем многу се здебелила, но сега откако се е во ред , таа се преполовила. 

„Имав проблеми и во еден период многу се здебелив, но сега се е во ред“, призна Цеца во едно неодамнешно ТВ-гостување. 

Поврзани

Најнови вести

Коментари