Цеца со нов рекорд на кој многу европски ѕвезди може да и позавидат

Светлана Ражнатовиќ – Цеца постигна нов успех во кариерата кој е вреден за пофалба.

Со вакво достигнување не можат да се пофалат ни големите европски имиња од светот на музиката.

Таа е првиот самостоен изведувач во југоисточна Европа чиј број на прегледи на сте видео материјали објавен на нејзиниот YouTube канал ја поминува бројката од една милијарда.

Поврзани

Најнови вести

Коментари