Најпопуларната пејчака на Балканот, фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ уште еднаш покажа дека се уште изгледа фантастични и дека со причина е една од најпосакуваните жени.

Цеца вчера одржа концерт во Врњачка Бања, каде се појави во необично издание и целосно ги збуни сите со промената, а после тоа одлучи да земе здив.

Цеца денеска објави слика во бикини на која позира во бикини со кое ги истакна нејзините бујни гради. Покрај тоа, рамниит стомак на Цеца беше во преден план.

Неверојатниот изглед на пејачката не остави никого рамнодушен па коментарите за нејзиниот  изглед постојано доаѓаа, и сите се согласуваат дека Цеца се уште блеска.