Цеца објави фотографија на која е потполно гола! (ФОТО)

Цеца повторно провоцира.Имено на својот инстаграм профил фолк дивата објави фотографија на која сакаше да се пофали за одличната шминка која ја има на себе.Но во прв план не се истакна шминката туку нејзиното голо тело.На што следеа бурни реакции од медиумите и нејзините колеги.Но Цеца и овој пат не им придаде многу значење.

 

?

A post shared by CECA (@craznatovic_official) onMay 21, 2018 at 12:32pm PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари