Имено, Цеца носеше блуза и панталони во бела боја и темни сандали со високи потпетици.

Балканската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска на саемот во Белград ја прими втората доза на кинеската вакцина „Синофарм“, а нејзиниот стајлинг ги воодушеви сите присутни.

Како што дознаваме, балканската дива носела комплет креиран од светски познатата дизајнерка Викторија Бекам и ташна од новата колекција на брендот „Шанел“, чија вредност, во зависност од големината, се движи од 4.000 до 6.000 евра .