Брена: Не, не сум имала потреба да пијам седативи

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство веќе неколку денови е на заслужен одмор во Тајланд, а на семејството им се придружи и девојката на еден од нејзините синови, пејачката Александра Пријовиќ.

Пејачката Лепа Брена заедно со своето семејство веќе неколку денови е на заслужен одмор во Тајланд, а на семејството им се придружи и девојката на еден од нејзините синови, пејачката Александра Пријовиќ.

Таа пред да замине за српските медиуми изјави дека на Тајланд секогаш се здебелува поради високо калоричната храна како и поради тоа што нејзиниот сопруг Боба нема многу активности.

-Не сакам ноќен живот, а во тоа понекогаш ме поддржува и Боба. Мојата забава се состои од играње одбојка или ватерполо со моите деца. Они нас нонстоп не дават, се шегува Брена и додава дека долгите летови никогаш не и претставуваат проблем.

-Ние летаме со бизнис класа и долгите летови не ни се проблем. Спијам, пијам шампањ, па мешам со чаша вино и мене не ми се потребни седативи, вели низ смеење пејачката за српските медиуми.

Поврзани

Најнови вести

Коментари