Прва заедничка фотка

Бијонсе ги покажа близнаците Руми и Сер

Бијонсе пред еден месец роди близанци и сега првпат ги претстави во јавност.

Бијонсе пред еден месец роди близанци и сега првпат ги претстави во јавност.

Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Џи добија ќерка и син. Се шпекулираше дека близнаците по раѓањето имале здравствен проблем, но изгледа дека сега се е во најдобар ред.

Одредени медиуми објавија дека пејачката и раперот децата ги крстиле по себе, но тоа сепак не е точно. 

Нивната прва ќерка се вика Блу Ајви, а близнаците се Руми и Сер Картер.

Поврзани

Најнови вести

Коментари