Беквалац... "Јас сум кралица на тагата и Пирови победи" (видео)

 Беквалац направи бум на Инстаграм: "Јас сум кралица на тагата и Пирови победи" (видео)

Наташа Беквалац се вратила на она што најдобро го знае и работи и што најмногу сака – музика. За есен подготвува нови песни, а стиховите кои ги објави на Инстаграм, ги заинтригира следбениците.

..."Јас сум кралица на тагата и Пирова победа..."

Реакцијата на нејзините фанови, но и сите останати кои ја следат на Инстаграм се одлични.

Изгледа дека Наташа навистина им недостасува. За пеачката оваа година беше многу тешка. Пред неколку месеци беше жртва на напад од Лука Лазукиќ од кого ја има ќерка Катја. 

После немилите настани Наташа се соочува со судски процес кој е во тек, а враќање на музичката сцена ги уверила сите дека умее да биде јака и кога не е лесно да се биде силен.

Поврзани

Најнови вести

Коментари