Анџелина Џоли во проѕирна маица и без градник

Славната актерка уживала во семејната прошетка во Лос Анџелес.

43-годишната Анџелина Џоли била фатена во семејна прошетка со децата во Лос Анџелес, додека ги водела на ручек.

Актерката делувала многу расположено додека шетала со децата, а на себе имала бела проѕирна бела маица без градник.

Иако има само 40-тина килограми, на убавата Анџелина убаво и се отцртуваат градите под тенката маица, а целиот стајлинг го збогатила со црн шешир и темни очила за сонце.

Поврзани

Најнови вести

Коментари