Нова љубов

Андријана Лима фатена во страсен бакнеж со 8 години помлад маж

Станува збор за 8 години помладиот бејзбол играч, 27-годишниот Мет Харви.

Парот е фотографиран како страсно се бакнува во клубот „River Yacht Club" во Мајами.

По кратката романса со Џулијан Иделман, ангелот на Victoria's Secret си најде нова љубов со која ќе ја замени старата.

Харви е човекот кој го освои срцето на Адријана:

Поврзани

Најнови вести

Коментари