Анастасија Ражнатовиќ објавила среќна вест! Насмевката од лице на ја симнува... (фото)

Долго време тоа го посакувала

 
 
 
View this post on Instagram

my emotions are controlled by the weather 💬

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onJun 27, 2018 at 5:13am PDT

 

Неодамна во Утринска тв, младата пеачка Анастасија Ражнатовиќ истакнала дека меѓу публиката не е позната само како "наследничка на Цеца" туку дека има своја професија, а од своите фанови на Инстаграм добила лавина пофалби и подршка.

После првенецот "Совршен пар", младата пеачка освоила уште поголем број фанови, со што на својот Инстаграм има неверојатни 700.000 следбеници.

 
 
 
View this post on Instagram

🔱✨700K ✨🔱 Thank you people, you make me smile. 🙃

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onSep 9, 2018 at 12:06pm PDT

 

"700 илјади! Ви благодарам луѓе, ме правите среќна", напишала Анастасија.

Со оваа бројка, наследничката на Цеца се сврстила во група нај следена од познати личности на естрадата, додека нејзината мајка има "само 588.000" следбеници.

Поврзани

Најнови вести

Коментари