Кога нема за што - и кучето е проблем

Анабела се степала со мажот, и двајцата завршиле во полиција

Семејните кавги остануваат семејна работа - ако не сте јавна личност. Ако сте тогаш вашите проблеми стануваат јавен блам. Српската пејачка Анабела и нејзиниот сопруг Андреј Атијас се приведени во полиција откако физички се пресметале меѓусебно. Тепачката помеѓу сопружниците се случила во нивниот семеен стан во Белград.

Како што дознава српски „Телеграф", кавгата започнала поради нивното куче а потоа, стандрадно, се проширила на други теми. По жестоката расправија, Андреј и удрил шлаканица на сопругата, а пејачката му вратила со гребаници по лицето.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари