Александра Пријовиќ позирајќи во бикини, го покажа трудничкото стомче! (ФОТО)

Бремената Пријовиќ го покажа трудничкото стомаче, така што позираше во бикини. Познатата српска пејачка на Инстаграм објави фотографија од одморот во Јамајка.

Откако претходно таа објави дека очекува син, сега ги израдува своите фанови со оваа фотографија, под која тие следеа бројни позитивни коментари.

Поврзани

Најнови вести

Коментари