Албанската пеачка како од мајка родена: Од ударните атрибути-градите, мажите во транс... (фото)

Британската пеачка Рита Ора, родена во Приштина, често ги забавува модните критичари па и пошироко со своите комбинации на облекување, (соблекување), со што овој пат важи она второто.

Таа сака да ја изненадува јавноста во разголено издание, со што овој пат отишла и понатаму, покажувајќи фотки на кои после тоа вероватно оди или во  “кревет"!?

 
 
 
View this post on Instagram

LET YOU LOVE ME – LINK IN BIO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) onOct 10, 2018 at 11:01am PDT

 

Рита, која пред три години станала почесен амбасадор за самопрокламирање на државата Косово, ги изненади со новите фотографии, одработени за потребите на еден магазин... Останува да се види дали новиот стил на лобирање ќе вроди плод...

Но што од сето тоа, потоа. Но едено е јасно, фотките предизвикале бурни реакции ширум светот, а кои се реакциите од нејзиното родно Косово, веројатно нејзе лично и не ја таннгираат!

 

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари