Кидаш ме

Аца Лукас со нов хит и спот со... од убава, поубава

Аца Лукас не запира, доаѓа со нов хит - Кидаш ме, од кој веќе се појави и видео спот. Лукас зад себе има многу дуети, помеѓу останатото и со Цеца но, овој сега со Милица Павловиќ е исклучитечен заради нејзината убавина, пред се. Па, погледнете што е ново за летово во спотот Кидаш ме

Поврзани

Најнови вести

Коментари