После напорниот ден, мора да се опушти на свој начин.

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ од неодамна е постојан член на жири во Ѕвездите на Гранд, на општо задоволство на сите.

Фановите на Цеца со внимание го следат секој нејзин чекор, а изјавите кои ги кажува во емисиите на Гранд стануваат легендарни. Сега открива она што многумина ги инересира, а тоа е што прави после снимањето. Еве што пејачката открила:

– Кога ќе пристигнам дома после снимање само си ставам пијалок и кулирам. Не разговарам буквално со никога – рекла Цеца а потоа го искоментирала доаѓањето на глумецот Џони Деп во Србија:

– Секо дека сум информирана дека е тука. Мене ми е многу драго кога во нашиот град ќе дојдат светски познати личности. Јас сакам да ги има што повеќе – рекла Цеца и открила дека би се израдувала Србија да ја посети Бред Пит.