Пејачката Јелена Карлеуша често се наоѓа на мета критики дека е „најмалку облечена“ личност од естрадата.

За нејзините секси комлетчиња и провокативни фотографии во бикини со кои ги чести следбениците на социјалните мрежи, а таа воопшто не ги регистрира негативните коментари.

Тоа го  правеше и изминатово лето кога не ги симна жешките бикини, но и неодамна кога се сликаше во топлес во црвени чизми, а можеби и без долна облека во лифтот.

Сега отиде чекор понапред. На социјалните мрежи се појави експлицитна фотографија на која Карлеуша има со што да се пофали , при што следбениците останале без здив.

Но судејќи по коментарите за нејзиното претерано соблекување, тие Карлеуша воопшто не ја допираат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)