Манекенката Хајди Клум се пофали со гола фотографија на Инстаграм,  голите гради ги покрива само со рацете. Оваа објава е обраќање кон нејзиниот сопруг, музичарот Том Каулиќ.

„Ја донесе најголемата насмевка на мооето лице Том“, напиша Хајди под фотографијата.

Манекенката (48) беше фотографирана без горниот дел, а со раце ги крие градите и имаше капа на главата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)

Нејзиниот младешки дух, извајаното тело и малку грубост и дрскост доаѓаат до израз, а како и во претходните попровокативни објави, Хајди ја исклучи опцијата за коментирање.

Да потсетиме, славниот модел Хајди Клум и нејзиниот 17-годишен помлад избраник, музичарот Том Каулиќ од групата „Токио хотел“, се венчаа во 2019 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum)