Една од најубавите пејачки на Балканот Северина, која се чини дека не старее, со нови фотографии ја разбуди машката фантазија кај нејзините следбеници на Инстаграм.

Северина на Инстаграм објави фотографии во костим за капење од Малдивите, каде е на одмор, па за само неколку моменти доби десетици илјади лајкови и коментари, бидејќи сите се восхитуваат на нејзиниот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Севе ужива во егзотичните Малдиви, а моментите реши да ги сподели, но и малку да ги испровоцира своите фанови.

Таа избра едноделен костим за капење со длабоко деколте, што дополнително ја истакна нејзината витка линија.

„Домат“, духовито, напиша пејчката како коментар на фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)