За изневерувањето на Џоле Џогани и понатаму бруи цела Србија!

Како за потсетување, екипа на емисијата “Папарацо лов“ случајно го фатила денсерот во чин на изневерување, и сите очекуваат неговата сопруга Весна и тој да се огласат по овој повод. Иако во јавноста се појавила приказна дека таа се му простила, после кавгата, никој сеуште не спеал да добијат нивни изјави.

Меѓутоа сега Весна ги изненадила сите. Таа не престанува да објавува снимки и слики на својот Инстаграм, но една привлекла особено внимание.

Имено, еден следбеник на Весна испратил порака која очигледно ја насмеала.

– Јас би сакал и ти Џоле да го изневериш со мене… па нека биде 1:1 – и порачал фанот, а Весна закачила емотикон кој плаче од смеење.

Дали пејачката на овој начин признала дека шпекулациите околу изневерувањето на нејзиниот спориг се точни или само желба да се пошегува на своја сметка останува непознато.