Канаѓанката Алексис Фрулинг до пред неколку дена и беше тотално непозната на светската јавност, но по нејзиното видео кое многу брзо почна да се шири на Интернет, многумина дознаа за неа. Откако била уловена како има секс во тројка со две момчиња, очекувано, многумина на социјалните мрежи ја осудија, но по се изгледа Алексис воопшто не е загрижена за нивните коментари и погрдни зборови.

Како што самата вели, таа не се срами од тоа што го направила, но сепак вели дека не се ни гордее.

– Не сум нешто особено горда, единствено поради фактот што се случува на јавно место, но сепак можам да кажам дека не се срамам од тоа што го направив и тоа што сум сексуално активна. Јас сум таа и одлучив да не се кријам. Го отворив својот профил откако најпрво го деактивирав и покрај многуте критики, изјавила Алксис за магазинот Вајс.

– Интересно е тоа што никој не ги осудува машките… само мене, вели таа меѓу другото.

Таа сега го користи целиот настан во своја полза за да ја зголеми својата популарност, па отворила фан страна на Фејсбук како и канал на Јутуб на кој секојдневно постира провокативни видеа. Не едно од нив таа се шегува за целиот настан со групниот секс, а потоа и си става краставица во уста.