x

Џејмс Харден, па што си направил човеку?

harden

Џејмс Харден ноќеска се врати во „акција“ за Хјустон, а сите ги изненади со својот изглед по враќањето на терените.

Се гледа дека одличниот кошаркар качил неколку килограми и не личи на себе.

„Па што си направил, човеку?“, беа дел од коментарите по социјалните мрежи за изгледот на кошаркарот на Хјустон.

Харден пред неколку дена беше обвинет дека наместо на тренинг, минал една ноќ со проституки во еден ноќен клуб.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата