Ќерката на Цеца повторно измами воздишки со новата објава на социјалните мрежи.

Анастасија Ражнатовиќ објави видео снимка на која се посветува на вежбањето, а сите ги забележаа нејзините стомачни мускули.

Таа веќе важи за најсексепилна позната личност во регионот, а сега покажа дека е подготвена дополнително да го изваја своето тело.

Погледнете го видеото