x

Јовиќ пред голем трансфер, се најде тим кој ќе плати 50 милиони евра

Лука Јовиќ минатото лето стигна во Реал Мадрид за 60 милиони евра од редовите на Антрајхт.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата