Хрватската пејачка Јелена Розга важи за една од најатрактивните пејачки во регионот.

Не само што има глас, витко тело на кое може да и позавидат многу млади девојки.

За разлика од многу нејзни колешки, Розга нема комплекси, па овој пат позираше во природно издание и без грам шминка, а на жените им даде поддршка да го направат истото.

Насмевката донесува насмевка, стои во описот на фотографијата, а под објавата се нижеа само позитивни коментари за нејзиниот изглед.