Манекенката која одамна важи за сопственичка на најубавите гради докажала дека никогаш не се подложила на пластична операција.

Емили Ратајковски не се срами да покаже со што располага, а и неколку пати била фотографирана гола на плажа од страна на папараците. Таа на својот Инстаграм профил често објавува фотографии на кои го истакнува бујното деколте. 

Со оглед на тоа што секогаш е фит, многумина почнале да се сомневаат дека нејзините гради се природни, но Емили го докажала тоа со стара фотографија на која има само 14 години.

Emily Ratajkowski@emrata

For those meanies that insist I have had a boob job, here I am at 14 sooooo

2,145

966 people are talking about this

Twitter Ads info and privacy

“За злобниците кои велат дека имам направено операција на градите, еве ви фотографија кога имав 14 години”, напишала манекенката на социјалните мрежи.