Нова провокација од српската пејачка Јелена Карлеуша.

Сексапилната пејачка на својот профил на Инстаграм објави супер провокативно селфи.

Популарната Џеј Кеј ги израдува фановите со разголена фотка од креветот.

На фотката како и многу пати претходно Карлеуша во преден план ги истакнува своите бујни облини, со кои предизвикува воздишки меѓу своите машки фанови.

-Јака утринска мигрена, со сексуален пресврт!!, напишала Карлеуша под фотката.