Пеачката Дара Бубамара скоро секој ден привлекува внимание кај јавноста.

Со предизвикувачки стајлинг или изјави, се што ќе направи пеачката е проследено со будното око од корисниците на социјалните медиуми.

Така и овој пат, сите ги изненади нејзиниот стајлинг за настап во Нови Сад.

Комбинацијата која ја носеше, односно средбениот фустан изгледа гламузорно и на пеачката одлично и стои, но корисниците на Инстаграм ги изненадило фактот дека под него немала – ништо. 

 

Veceras /Dva galeba/Novi Sad!zoransekicki hair baronfashion styling: @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) onJul 6, 2018 at 3:01pm PDT

 Откриени гради, но и долната облека која е повеќе отколку што е покриен нејзиниот интимен дел, Дара уште еднаш успеа да крене прашина.