Пејачката Јелена Карлеуша е во центарот на вниманието каде и да оди и што и да облече, па затоа е неизбежно да биде мета на разни коментари на секој настан. Така беше и на роденденската забава на нејзината колешка Наташа Беквалац.

Имено, Карлеуша се појави во долг бел фустан со длабоко деколте и шлиц, а додека позираше кај големите ангелски крилја на многумина погледот им падна во нејзиното меѓуножје, односно фановите забележаа дека ЈК покажа повеќе од што требаше.

Јелена ја „зачини“ поза покажувајќи го средниот прст.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FIRST SIGN THAT YOUR GARDIAN ANGEL IS SICK OF YOUR SHIT

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

  – Првиот знак дека вашиот ангел чувар се разболел од сите с*ања – напиша таа и започна лавина од коментари и поделени на два табора. Некои ја коментираа совршената фигура на Јелена и нејзиниот изглед, додека други велат дека прстот на фотографијата е тотално бескорисен.