Актерката Шарлиз Терон (44) ќе глуми во деветтото продолжение на акцискиот филм „Брзи и бесни“ и во целост го промени својот имиџ за потребите на филмот.

Убавата холивудска актерка е бринета веќе извесен период и има пократка коса, но сега ја смени фризурата, па има прамни и прилично кратка фризура.

View this post on Instagram

She’s baaaaack #Fast9

A post shared by Charlize Theron (@charlizeafrica) on

Шарлиз објави фотографија на „Инстаграм“ и само напиша: „Се вратив“.

Деветтото продолжение на филмот „Брзи и бесни“ ќе биде премиерно прикажано на 10 април 2020 година, а покрај Шарлиз, глумат и Вин Дизел, Џон Сена, Мишел Родригез, Тајрис Гибсон и други.

извор: Makfax