x

Франс Фудбал: Ова е најдобриот тим на сите времиња

ff-dream-team

Популарниот француски магазин Франс фудбал го објави најдобриот фудбалски тим на сите времиња на основа на гласовите на жиријата составени од 140 реномирани новинари. Па така објави прв, втор и трет најдобар тим на сите времиња…

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата