Актерот и музичар Франо Ласиќ (65) уште еднаш ќе ја игра улогата на татко.

Имено, неговата сопруга Милена Матиќ, која е дури 30 години помлада од актерот, ја сподели радосната вест на својот Инстаграм профил и им откри на своите следбеници дека е бремена.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Navire inspiracija u trudničkim danima ❤?

A post shared by Milena Lasić (@milena.lasic) on

Доаѓа инспирација во текот на трудничките денови, – напиша Милена на споменатата социјална мрежа.