„Малку ми треба за среќа“, напиша Брена покрај фотографијата направена на јахта, но обожавателите брзо забележаа дека металната шипка е закривена, па настана дебата дали пејачката ја фотошопирала сликата или не.

Лепа Брена ќе го прослави својот 60-ти роденден на крајот на октомври, а судејќи според нејзиниот изглед, тешко би било да се каже дека една од најпопуларните пејачки во регионот влегува во седмата деценија од животот.

Брена е на одмор во Црна Гора со сопругот Боби Живојиновиќ и пријатели, а на Инстаграм објави неколку фотографии во едноделен бел костим за капење, кои го истакнаа нејзиното деколте и совршеното тело. „Малку ми треба за среќа“, напиша Брена покрај фотографијата направена на јахтата, но обожавателите брзо забележаа дека металната шипка е закривена, па настана дебата дали пејачката ја фотошопирала фотографијата или не.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Joga,meditacija…Na nasem putovanju??Uz kap ludosti i infantilnosti??

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

„Ја искриви оградата Брено…“, „Дали е оваа фотошоп? Невозможно е да изгледате вака “, следеа коментарите, а некои дури ја бранеа Брена и напишаа„ Хејтерите ќе речат дека е фотошоп “.