Манекенката Кендис Сванепол ги запали социјалните мрежи со жешки фотографии.

31-годишната девојка позираше гола и сподели ги фотографиите со нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Кендис Сванепул, позната како ангел на „Викторија Сикрет“, позираше седејќи на отворено столче и носеше само јакна над рамената.

Манекенката, мајка на две деца, ги истакна своите совршени линии на телото на кои би и завидувала секоја жена.

31-годишната девојка изгледаше доста секси и не оставаше простор за фантазија.