Јелена Карлеуша продолжува да ги радува обожавателите со фотографии на кои позира во костим за капење. Најнова во низата е фотката на која позира во прекрасни бикини на модната куќа „Версаче“, седејќи на лежалка покрај базенот во својата куќа.

Меѓутоа, и покрај тоа што бикините одлично ѝ стојат, сепак вниманието на следбениците им го привлече нешто друго… Таа има крв на десното колено.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Milfin’ ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on