Пејачката Јелена Карлеуша не престанува да ги изненадува многубројните следбеници на социјалните мрежи со фотографиите кои ги објавува.

Многумина се воодушевени од нејзините најнови фотографии на кои таа во костим за капење го истакнува своето тело, провоцирајќи ги мажите со прашање дали сакаат повеќе портокал или лубеница.

Пејачката веќе некое време ужива на одмор во Турција со ќерките.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Watermelon season ?? My favorite ???

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Burnt orange ? Or you prefer watermelon? ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on