Ирина Шајк, која важи за една од најубавите манекенки на светот и која неодамна се раздели од сопругот Бредли Купер, објави жешка фотографија на Инстаграм!

Со овој потег таа пријатно ги изненади своите следбеници и фанови и тоа двојно- бидејќи покрај деколтето, во заднина можеме да и го видиме совршеното-обликувано тело.

Таа можеби не го забележала огледалото во позадина или пак сепак решила да ги изненади фановите а воедно да му возврати на Купер, по гласините дека тој е во врска со Лејди Гага.

Од многубројните коментари некои се издвоија:

-Ти се гледа задникот!

-Ти благодариме што ни го покажа ова!

Манекенката во последниот период беше поврзана со уметникот Вит Шнабел, но за сега нема никаква потврда за врската.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summers in the new #invisiblebra by @intimissimiofficial ? #intimissimi #ad

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on