x

Тухел порача: Во Лига на шампиони многу сме опасни

tuhel

ПСЖ вечерва (21 часот) ќе му гостува на Манчестер Јунајтед во првото коло во Лигата на шампиони.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата