x

Тројца кандидати за клупата на Барселона

setien

Раководството на Барселона веќе има подготвено листа со кандидати на клупата доколку ја раскине соработката со Кике Сетиен.

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата