x

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Островски тикет на голови

Вчера поминавме СУПЕР! Кој не послуша, веројатно денеска ќе има некој денар плус во џебот. За денеска одиме со нов ТИКЕТ на ДЕНОТ со Mozzart спортските обложувалници кој го составивме од пет средби на кои очекуваме да има најмалку по 3 постигнати гола. Ефикасноста денеска овде не би требало да затаи. Да се обидеме!

  1. 16.00 Екситер – Ипсвич вг 3+ (1.95)
  2. 16.00 Мотроуз – Ист Фајф вг 3+ (1.55)
  3. 16.00 Кидерминстер – Блит Спартанс вг 3+ (1.50)
  4. 16.00 Дулвич – Брејнтри вг 3+ (1.50)
  5. 16.00 АЕК Ларнака – Олимпијакос Н. вг 3+ (1.60)
  • ВКУПНА КВОТА: 10,88

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата