x

ТИКЕТ НА ДЕНОТ: Неделно комбо на голови

tiket-sportmedia

Изборот од пет меча во денешниот ТИКЕТ на ДЕНОТ падна на играта 3+. Ќе „ловиме“ погодоци и да се надеваме дека денеска ќе бидеме за нијанса подобри од вчера, кога паднавме само на Вест Хем. Почнуваме со два меча на кои реално е да има и повеќе од 3 гола, Бодо – Одд Гренладн и Хамарби – Хелсингборг. Овие два меча може слободно да се одиграат и на 4+, но ние ги ставивме на тикет со уште три меча на кои очекуваме добра ефикасност. Да се обидеме.

  • 14.00 Лингби – Алборг 3+
  • 14.30 Хамарби – Хелсингборг 3+
  • 18.00 Бодо – Одд 3+
  • 19.00 Анталија – Генчлербирлиги 3+
  • 20.15 Аукас – Деп. Куенка 3+

sportmedia.mk

© Vecer.mk, правата за текстот се на редакцијата